Menu

Książki mojej siostry

O nas

grendella

Blog Książki mojej siostry powstał z miłości do opowieści - zarówno tych zapisanych słowami na kartach książek, jak również malowanych obrazem na dużym i małym ekranie. Powstał też dlatego, że po prostu lubimy o nich rozmawiać i opowiadać, a z czasem okazało się, że rozmawiamy nie tylko ze sobą lecz również z Wami, naszymi czytelnikami. I wiecie co? Bez Was ten blog już dawno poszedłby w zapomnienie.

grendella_i_milvanna1

Wyróżnienia

W 2015 roku KSIĄŻKI MOJEJ SIOSTRY zostały nominowane  przez Tomasza Raczka do finałowej trójki w kategorii Literackie i Kulturalne w konkursie Blog Roku 2014..

 W 2013 roku, dzięki naszym czytelnikom, otrzymałyśmy Nagrodę Czytelników w konkursie na bloga eBuka:

Nasz blog znalazł się również w finałowej 10-ce w kategorii Kultura i Popkultura w konkursie Blog Roku 2013

Napisano o nas w wyborcza.pl

Współpraca

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, instytucjami, czy organizacjami promującymi nie tylko czytelnictwo, lecz również szeroko pojmowaną kulturę i popkulturę. Nie samymi książkami człowiek przecież żyje - dotyczy to zarówno nas, jak i naszych czytelników.  Wychodzimy z założenia, że zawsze warto rozmawiać i może z tego wyniknąć mnóstwo dobrych i pasjonujących rzeczy.Nie wykluczamy  współpracy z innymi reklamodawcami: chętnie zorganizujemy dla naszych czytelników konkurs, pojedziemy poczytać na Malediwy, albo sprawdzimy czy nasze ulubione seriale da się oglądać w nawiedzonym dworku. Możliwości są nieograniczone, wszak czytanie pobudza wyobraźnię, prawda?

Po prostu do nas napisz: ksiazki.mojej.siostry@gazeta.pl

P.S. Ten wpis ewoluował z naszej pierwszej historycznej notki, stąd rozbieżność w datach.Jak wiadomo wpisy czasami żyją swoim życiem. Jak blogi. Jak my.

< LOST

Komentarze (17)

Dodaj komentarz
 • lilithin

  Podoba mi się pomysł na wspólnego siostrzanego bloga :) Losta oglądałam namiętnie, a potem już z przyzwyczajenia, po Rushdiego wciąż planuję sięgnąć, a historia Tudorów też mnie ciekawi. Coś czuję, że będę tu regularnym gościem. Pozdrawiam serdecznie.

 • grendella

  Mamy nadzieję, że będziesz do nas zaglądać :)

 • milvanna

  Dzięki! Zapraszamy:)

 • clevera

  Ale macie dobrze. Powodzenia.:)

 • milvanna

  Clevera, to prawda. Nie jest źle!:) Dzięki!

 • Gość: [zaduzoczytam] *.ghnet.pl

  Dzięki i powodzenia!

 • Gość: [Monika] *.dynamic.chello.pl

  Dziewczyny jak Wy pięknie wyglądacie w tych wiankach!

 • grendella

  Dobra nasza, możemy reklamować wianki :)

 • Gość: [Monika] *.scansafe.net

  Jak zdejmiecie wianki to też pięknie i wtedy będziecie mogły reklamować wszystko. Ewentualnie w wiankach będziecie mogły reklamować wszystko:)

 • grendella

  Na przykład: kalosze. Kalosze i wianki pięknie by się komponowały :)

 • Gość: [Monika] *.scansafe.net

  Do Was bardziej pasują trampki:) I niech nie zwodzą Czytelników te wianki, bo Milvanna i Grendella zazwyczaj biegają po mieście w skórzanych kurtkach:)

 • milvanna

  W kurtkach imitujących kurtki skórzane, miałaś na myśli ;)

 • Gość: [Monika] *.scansafe.net

  Jasne, skrót myślowy, prawdziwej skórzej i futru mówimy nie! Chyba, że chodzi o futro kota do głaskania:)

 • Gość: [Janina] *.koba.pl

  Serdeczne gratulacje kochane dziewczyny. Bardzo fajny tekst Joanny Klimowicz. Świetne zdjęcia z Daniłowa. Nareszcie pokazałyście zainteresowanym wasze twarze. Blog bardzo ciekawy. Poprzez umieszczenie utworu w odpowiednim kontekście, rozpoznanie w nim ogólniejszych prawidłowości, znajomość faktów spoza dzieła, wskazuje na wasze gruntowne wykształcenie humanistyczne. Nie próżnowałyście na zajęciach. Ja najczęściej korzystam z działu o książkach obyczajowych. Życzę wielu mądrych czytelników, no i ciekawych recenzji.

 • Gość: [Podlasianka] *.koba.pl

  Świetny pomysł z tym blogiem, ale że takie zdolne obie siostry, to jest ciekawe i tak fajnie się uzupełniacie. Powodzenia.

 • grendella

  Dziękujemy serdecznie :)
  Janino, Tobie szczególnie, za wianki :)

 • Gość: [Janina] *.koba.pl

  Po tegorocznym sukcesie,że tyle o was słychać, a to dopiero się zaczyna, będę musiała zrobić nowe i jakieś naprawdę dostojne wianki. Z niecierpliwością czekam na kwiaty i nie będę ich wrzucać do" buszującej wody", a na wasze jakże mądre i piękne głowy.

Dodaj komentarz

© Książki mojej siostry
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci